Facebook Instagram LinkedIn Youtube

E dashuroni leximin, por nuk keni kohë të lexoni? Atëherë LexoLibra është për ju…

…me më shumë se 450 përmbledhje të librave më të mirë në botë! Ju mund të lexoni secilën prej tyre në vetëm 4 minuta për të mësuar 3 mësime me vlera. Plus, ju mund të merrni një çdo javë, pa asnjë kosto. Thjesht abonohuni më poshtë:

Fillo leximin
Abonohu

Më poshtë do të gjeni të gjitha temat për të cilat flasin përmbledhjet e librave...

Archive Pages Design$cm=none$type=blogging$count=20$au=none

KOPJIMI ËSHTË I NDALUAR!

Autori: Niklas Goeke

Burimi: Four Minute Books

Name

Informacione,1,Libra,5,Ndërmarrje dhe Biznes i vogël,1,Permbledhje,1,Përmbledhje,4,Produktivitet dhe Menaxhim Kohor,3,Psikologji,2,Rritje dhe Përmirësim Personal,2,
ltr
index
Lexo Libra
Lexo Libra ju mundëson të lexoni përmbledhje të librave më të mirë në historinë e letërsisë botërore.
Lexo Libra
http://www.lexolibra.com/
http://www.lexolibra.com/
http://www.lexolibra.com/
http://www.lexolibra.com/
true
1109777988122491999
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy